ثبت طرح ها و فناوری ها شرط تخصیص فضای نمایشگاهی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار

ستاد برگزاری هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن‌بازار با صدور فراخوان عمومی اعلام کرد این نمایشگاه همزمان با هفته پژوهش و فناوری در آذر ۱۳۹۶، با حضور دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و نیز برخی از وزارتخانه‌ها و سازمان‌های اجرایی مرتبط در تهران برگزار می‌شود.

 

دکتر متقی طلب دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناروی و فن بازار ۱۳۹۶، اعلام کرد با توجه به هماهنگی های بعمل آمده سالن های ۶ الی ۱۴ در نمایشگاه بین المللی تهران محل برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش خواهد بود که علاوه بر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزرات فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین موسسات و شرکت های خصوص نیز حضور خواهند داشت.

 

وی در خصوص اختصاص فضای نمایشگاهی و ثبت فناوری ها در سایت ارزیابی فناروی ها (ایران تِک هاب) (www.Irantechhub.ir) اعلام کرد: پایان مهلت ثبت طرح ها و فناوری‌ها در این سامانه  ۱۵ آبان ماه می‌باشد و تخصیص فضای نمایشگاهی در هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار مشروط به ثبت فناوری در این سامانه خواهد بود.

دکتر متقی طلب با بیان اینکه اپلیکیشن نمایشگاهی، از تولیدات شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری گیلان است و با توجه به نیاز‌های استخراج شده از تجربیات به دست آمده از دوره‌های قبلی نمایشگاه با هدف اطلاع رسانی و امان دسترسی به فناوری ها این نرم افزار تولید شده است.

 

وی، مکان‌یابی دقیق در محیط داخلی نمایشگاه، دسترسی به اطلاعات شرکت‌کنندگان و فناوری‌ها و نظر‌سنجی آن‌لاین را از ویژگی‌های این سامانه برشمرد و افزود: دوره‌های قبلی نمایشگاه، یکی از دغدغه‌های اصلی برای داوری و برنامه‌ریزی، نظرسنجی دقیق، سریع و آسان از مخاطبان بوده که با این اپلیکیشین، روند امور تسهیل و تسریع خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به وسعت و تنوع محصولات و فناروی ها در فن بازار تصریح کرد: یکی از دغدغه‌های مخاطبان نمایشگاه ، مکان‌یابی و دسترسی به فناوری های مورد نظر خود است که با بهره‌برداری از این اپلیکیشن ، می توانند دسترسی بهتری خواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *